O firmie

STOLBUD Paweł Rybak

Z.P.H.U. STOLBUD Paweł Rybak jest firmą produkującą prefabrykowane elementy żelbetowe. Na bazie 12 letniego doświadczenia w zakresie produkcji elementów żelbetowych dla potrzeb Telekomunikacji, rozpoczęliśmy produkcję zbiorników żelbetowych, która jest od 15 lat głównym profilem działalności firmy. Od roku 2016 naszą ofertę rozszerzyliśmy o elementy do budowy obiektów kubaturowych.

Firma posiada własny zakład ślusarki zajmujący się wykonywaniem form do produkcji zbiorników oraz obsługa techniczną i serwisem zakładu produkcyjnego. Przy zakładzie działa biuro projektowe „Archiplan” wykonujące projekty konstrukcji zbiorników oraz indywidualne opracowania. Ciągłe inwestycje i modernizacje dokonywane w zakładach pozwalają nam na skuteczne konkurowanie z innymi firmami o podobnych profilach produkcji.

Produkowane przez nas zbiorniki posiadają Aprobaty Techniczne Instytutu Ochrony Środowiska, są wykonane wg. obowiązujących norm budowlanych z betonu wg. PN-EN 206:2014-04 i materiałów pochodzenia krajowego. Nasze wyroby są w 100% realizowane we własnym zakresie od zaprojektowania do wytworzenia.