Informacje o projekcie
  • Kategoria: Zbiorniki łupinowe
  • Warszawa : Zbiornik wody z prefabrykowanych elementów żelbetowych o średnicy wewnętrznej 14,5 m i wysokości 3,0 m, o pojemność całkowitej 495 m3.
Opis projektu

W ramach realizacji projektu został wykonany zbiornik na wodę deszczową z elementów prefabrykowanych o średnicy wewnętrznej 14,5 m i wysokości wewnętrznej 3,0 m. Prefabrykaty zostały posadowione na monolitycznej płycie fundamentowej i zespolone dwoma wieńcami obwodowymi. Zbiornik został wyposażony w płytę stropową składającą się z 18 części. Obie komory zbiornika zostały połączone ze sobą otworami przelewowymi. […]

Więcej informacji o projekcie

W ramach realizacji projektu został wykonany zbiornik na wodę deszczową z elementów prefabrykowanych o średnicy wewnętrznej 14,5 m i wysokości wewnętrznej 3,0 m. Prefabrykaty zostały posadowione na monolitycznej płycie fundamentowej i zespolone dwoma wieńcami obwodowymi. Zbiornik został wyposażony w płytę stropową składającą się z 18 części. Obie komory zbiornika zostały połączone ze sobą otworami przelewowymi. Zbiornik został posadowiony pod poziomem terenu i obsypany gruntem.

Szczegółowe wymiary:

Średnica wewnętrzna – 14,50 m
Średnica zewnętrzna – 14,86 m
Wysokość wewnętrzna – 3,00 m
Pojemność całkowita – 495 m3